Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
powrót do strony głównej

” Z wielką przyjemnością i satysfakcją mamy zaszczyt zaprosić Państwa do złożenia wizyty w PHSR AGROMA Sp. z o.o. w Lublinie - firmie znanej z wieloletniej działalności zaopatrzeniowej w ciągniki, maszyny rolnicze  części zamienne.
Działając od 1949 roku zaopatrujemy przede wszystkim rolników i ogrodników w obszarze województwa lubelskiego.
Długoletnia tradycja pozwoliła poznać potrzeby naszego klienta, wymagania jakie stwarzają warunki glebowe i terenowe, a także potrzeby nowoczesnej technologii produkcji rolniczej. Chcemy, żeby w rolnictwie pracowano mniej, lżej, ale wydajniej i z większą korzyścią finansową.Chcemy, żeby rolnik był w stanie sprostać wymaganiomrynku zachodniego, znajdując się w obszarze szerokiej zjednoczonej Europy.Oferujemy szeroką gamę produktów krajowych, a także importowanych.

”Posiadamy rozległą sieć sprzedaży na terenie województwa lubelskiego obejmującą - 9 sklepów firmowych oraz Magazyn Główny w Lublinie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta na terenie centrali w Lublinie do Państwa dyspozycji znajdują się cztery wyspecjalizowane magazyny prowadzące sprzedaż hurtową i detaliczną. Czynimy więc wszystko, żeby klient był zadowolony z naszego zaopatrzenia, by otrzymywał najwyższej jakości produkt po najniższych cenach.

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta była szeroka i kompleksowa.
Aktualności
2012-07-26    SITNO TYM LINDNER ››
Strona główna Informacje o firmie Oferta handlowa Promocja Partnerzy Kontakt
Członek Fundacji na rzecz rozwoju rynku zaopatrzenia rolnictwa AGROMA
Copyright © 2011 AGROMA. All rights reserved.
Nasz profil na Facebooku projekt i wykonanie